کاربر گرامی لطفاً جهت استفاده بهینه امکانات فروشگاه اینترنتی ماه سیما با دقت مطالعه فرمایید.

ورود کاربران به فروشگاه اینترنتی ماه سیما و همچنین ثبت سفارش نیز به معنی پذیرفتن قوانین فروشگاه اینترنتی ماه سیما می باشد.

کلیه قوانین فروشگاه اینترنتی ماه سیما برابر با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

تــعریف مشــتری یا کــاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، اقدام به ثبت سفارش از فروشگاه اینترنتی ماه سیما نموده باشد.

ثبــت، پــردازش و ارســال سفارش

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می شوند.
فروشگاه اینترنتی ماه سیما به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش گذاری می دهد. فروشگاه اینترنتی ماه سیما مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش های ثبت شده قبل از توقف سفارش گیری، پردازش و ارسال می شوند.
بدیهی است در صورت موجود نبودن کالای مورد نظر، کالای مشابهی البته با هماهنگی مشتری ارسال و در غیر این صورت و در صورت عدم رضایت مشتری، سفارش لغو و در صورت پرداخت وجه از سوی کاربر ظرف مدت ۲۴ تا ۴۸ ساعت مبلغ به حساب کاربر عودت داده خواهد شد.

خســارت در هنگام حمــل و نقــل

فروشگاه اینترنتی ماه سیما همواره نهایت تلاش خود را می کند تا کلیه سفارش ها در نهایت سلامت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید و اطلاع رسانی از طریق سرویس پیام کوتاه) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل، به عهده شرکت حمل و نقل است و فروشگاه اینترنتی ماه سیما تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش اقدام به جبران خسارت می نماید.

نقــدها، نظــرها، ارتبــاطات و سایـــر مطالب

فروشگاه اینترنتی ماه سیما ممکن است دارای لینک هایی به سایت های دیگر باشد. این سایت ها تحت کنترل فروشگاه اینترنتی ماه سیما نیستند و ما هیچ مسوولیتی در قبال محتویات این سایت ها شامل (و نه محدود به) لینک های دیگری که ممکن است در این سایت ها باشد ندارد. ماه سیما این لینک ها را جهت سهولت انجام کار شما فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک ها به معنی تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست. سایت هایى که در آگهی ها یا صفحه های فروشگاه اینترنتی ماه سیما لینک می شوند را افرادی خارج از فروشگاه اینترنتی ماه سیما اداره می کنند، بنابراین فروشگاه اینترنتی ماه سیما نمی تواند در مورد آنها ضمانتى داشته باشد. شما توافق می کنید مسوولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده را از طرﻳﻖ وﻳﺮوس یا فایل های مخرب دیگر که می تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده ها و فایل های متعلق به سایت های لینک شده فروشگاه اینترنتی ماه سیما باشد، خود برعهده خواهید داشت .
کاربرانی که قصد ارسال نظر در فروشگاه اینترنتی ماه سیما را دارند، حتما قوانین زیر را مد نظر داشته باشند:
واضح است که اگر این قوانین در نظرات کاربری رعایت نشود ، نظر شما تایید نخواهد شد و در نتیجه در سایت به نمایش در نخواهد آمد. با این حال، فروشگاه اینترنتی ماه سیما هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت یا عدم صحت نظرات منتشر شده در این قسمت را ندارد. نمایش نظرات کاربران در فروشگاه اینترنتی ماه سیما به هیچ وجه به معنی تایید فنی فروشگاه درباره محتویات نظر نیست. لذا از کاربران محترم تقاضا می شود، نظرات را اصل و پایه انتخاب و تصمیم گیری خود قرار ندهند.
نقد کاربران باید شامل نقاط قوت و ضعف محصول در استفاده عملی و تجربه شخصی فرد باشد.
برای ارسال نقد، لازم است کاربران تا حد ممکن از مبالغه و بزرگنمایی مزایا یا معایب محصول خودداری کنند، در غیر این صورت نقد مورد نظر تایید نخواهد شد.
نقد مناسب، نقدی است که فقط معایب یا فقط مزایا را در نظر نگیرد. بلکه به طور واقع بینانه معایب و مزایای هر محصول را در کنار هم بررسی کند.
با توجه به ساختار بخش نظرات، از پرسیدن سوال یا درخواست راهنمایی در این بخش جدا خودداری نمایید.
کاربران ارسال کننده نظر موظف به استفاده از ادبیات محترمانه و عدم توهین به دیگر کاربران هستند، بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افرادی، باعث عدم تایید نظر کاربر می شود.
تنها نظراتی که مرتبط با محصول مورد نظر باشند، تایید خواهند شد، لذا از مطرح کردن بحث های متفرقه و غیر مرتبط با محصول خودداری نمایید.
ثبت اطلاعات ارتباطی شخصی، از جمله شماره تلفن یا آدرس ایمیل در قسمت نظرات ممنوع است، لذا از ثبت اینگونه اطلاعات ارتباطی در نظرات خود خودداری نمائید.

محــتــوا

فروشگاه اینترنتی ماه سیما نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس های خود می کند و به منظور تولید محتوا فقط از منابع شرکت سیماران استفاده می کند.
نمــاینــدگی
فروشگاه اینترنتی ماه سیما در هیچ نقطه ای از کشور نمایندگی فروش ندارد و کلیه سرویس ها، تراکنش های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می شود.

چند نکته

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود،فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و بطور کامل تکمیل نمایند،بدیهی است در صورت ورود اطاعات ناقص یا نادرست،سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

ماه سیما تضمین نمی کند که توضیحات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد.لذا اگر محصول خریداری شده دارای هرگونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت باشد،تنها راه حل استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه می باشد.